Sponsorowane:

Portal fanów gry Fortnite, aktualności, nowości oraz informacje o grze fortnite!

Teraz jest 2020-01-24, 12:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Napisane: 2012-01-31, 12:28 
Zwykly user
Zwykly user

Przedstawiam wam serwis zarobkowy Prizers.pl Obrazek
Jest to serwis w którym możemy wygrać nagrody, od czipsów przez gry i filmy aż po Xboxa czy monitory...
Jeśli chcecie się zarejestrować daję wam mój reflink http://prizers.pl/?ref=21976 , jesli sie z niego zarejestrujecie ja dostane dodatkowe 2 PZ jak również moja droga do VIP'a się skróci, ale wy nic nie tracicie...
Te wszystkie nagrody można wygrać za punkty które nazywają się PZ...
Można je uzyskać na różne sposoby:
Codzienne logowanie się – 2 PZ
Codzienne ankiety – 2 PZ
Codzienny rebus – 2 PZ ( ciężko na niego trafić )
Gra ( w zależności od naszego szczęścia i umiejętności możemy zdobyć dużo PZ )
MP3 – 2 PZ ( na stronie dodawane są co jakiś czas MP3 do przesłuchania , po przesłuchania wyskakuję nam captcha do przepisania , po prawidłowym wpisaniu PZ są na naszym koncie
Zaproszenia – 2 PZ ( zapraszając osoby otrzymujemy za każdą 2 PZ , po uzbieraniu 20 reffów , przyznane nam zostaję konto VIP )

Co daje konto VIP ?
Otóż konto to działa jak konto PREMIUM , codziennie mamy do wykorzystania 6 kredytów w grze , więcej punktów za logowanie się i za ankiety...

Co miesiąc serwis informuje o restocku (rozdaniu nagród) i własnie w tym czasie mozemy wymienić swoje punkty na nagrody, ja osobiście narazie wygrałem Mysz do komputera, wymieniłem te punkty bo nie miałem dużo, aby sprawdzić czy ten serwis naprawdę nie jest oszustwem, no i moja myszka trafiła do mnie po 4 dniach (poczta Polska się muli XD), teraz zbieram na cos grubszego...
Tu daje wam filmik w którym pewien gosciu wygrał xBoxa...
http://zarabiamy.org/topic/199-xbox-360 ... tiuil06-d/
Więc bardzo serdecznie wszystkich zachęcam do udziału w tym serwisie...

Zadbaj o swoje wymarzoneakwarium morskie oraz akwarium ADA i oczko wodne w swoim domu.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]