BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Teraz jest 2018-10-15, 12:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Napisane: 2012-01-13, 18:13 
Zwykly user
Zwykly user

Twój nick podczas gry : Joey Jordison
Powód bana : Rzekome czitowanie.
Data i godzina zdarzenia : około 16:40, 13.01.2012
Twoje IP / Steam ID : STEAM_0:1:30474848
Link do ssów (min. 5 .bmp i min. 5 .tga): Brak
Nick Admina banującego (z AmxBansa): Nie da się wejść w AmxBans, jakiś błąd :] Ale to chyba był admin [b]STRiTE
Dodam o siebie, że jeżeli mnie admin podejrzewał o wh, to czemu nie robił ss'ow ?
Jak czytałem, to we wzorze, jest napisane, że admin jak podejrzewa o czity, to powinien zrobić ss !
Daję ss'a swojego, którego zdążyłem zrobić :)
Zacytuję to co jest w wzorze na ub.
Cytuj:
Jeżeli admin podejrzewał Cię o posiadanie cheatów miał prawo zrobić ci Screenshoty
, to czemu on mi ich nie zrobił ? To chyba nie jest trudne ...

Obrazek
Uploaded with ImageShack.us

Proszę o ub.

mrok1920.

Zadbaj o swoje wymarzoneakwarium morskie oraz akwarium ADA i oczko wodne w swoim domu.

Napisane: 2012-01-13, 21:12 
Zwykly user
Zwykly user

Tak to ja ;)

Chłopie obserwowałem cie z 10 minut , co runda skanujesz gościa 2,3 strzały w niego po chwili celownik w inne miejsce i full auto ( pewnie dla nie poznaki ) . Kolejna sytuacja wybiegasz spod bramy na cs_assault gościu siedzi na skrzyni do góry ty od razu po wybiegnięciu celownik na typa i hs , ale to tylko jedna z sytuacji dalej nie będę pisał bo nie mam sensu na strate mojego czasu , typ odpalony na 100% . SS nie zrobiłem bo myślałem że plugin padł a nie zauważyłem ze drobna rzecz była zmieniona w amx , moja wina przepraszam :D

Dziękuje dobranoc

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]