BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Teraz jest 2018-09-26, 06:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Napisane: 2011-12-11, 16:15 
Aktywny uzytkownik
Aktywny uzytkownik

Fragi: 4
Nick w grze : ACEi
Godzina : 14:00
Mapa : dd2
Gracz na którego kierowana jest skarga : virtus
IP Gracza na którego kierowana jest skarga : # 3 "Virtus" 3498 STEAM_0:0:3052749
Demo/Screen :
Opis sytuacji : 15:32:00 - Rzuca hejka wychodzi całym ciałem a skąd wiedział ze na długiej nikt nie czeka? jakby był taki dobry to wątpię żeby zrobił taką pomyłkę.
16:12:00 - widział ze jest na długiej w BSie A ale skąd wiedział w którą stronę będzie szedł przeciwnik
za każdym razem jedna z lepszych sytuacji.
17:15:00 kupił awp i jakiś włączyło mu się super bystre oko.
17:40:00 znowu super reflex co ciekawe jest to ze ten drugi w tt ze scoutem przeszedł już przez bramę ale on czekał specjalnie bo wiedział ze ktoś będzie skracał.
18:45:00 - wiedział dokładnie w jakiej pozycji jest przeciwnik ponieważ gdy wychodził ze celownikiem na długą zatrzymał go wtedy kiedy będzie przeciwnik mu wychodził
19:53:00 - znowu super info z awp na respie.

Chciałem również dodać ze gracz się dobrze chowa z wh ponieważ żeby nie robić przypału sprawdza czasami kryjówki ale to i tak go nie usprawiedliwia. Najlepsze jest to ze w prostych sytuacjach nie potrafi trafić nawet przeciwnika paroma strzałami z awp lub z ak ale jak ktoś mu wychodzi na środek i strzela to nagle włącza mu się super szybki reflex i bystre oko i nigdy nie chybia.

Zadbaj o swoje wymarzoneakwarium morskie oraz akwarium ADA i oczko wodne w swoim domu.

Napisane: 2011-12-11, 16:37 
Head Administrator
Head Administrator

Fragi: 28
Gdyby ktoś jeszcze chciał obejrzeć sytuacje demko dostępne pod adresem:

http://hltvdl.zabijaka.pl/pobierz/13363 ... t2.dem.zip

Ja po dokładnym przestudiowaniu demka dam znać jaka jest moja opinia.

OK od początku:
Cytuj:
15:32:00 - Rzuca hejka wychodzi całym ciałem a skąd wiedział ze na długiej nikt nie czeka? jakby był taki dobry to wątpię żeby zrobił taką pomyłkę.

Nie wybiegł od razu, wychylił sie rzucił HE, wyciągnął bron i ostrożnie wyszedł, nie było tutaj tak jak opisujesz pełnego biegu na pewniaka.

Cytuj:
16:12:00 - widział ze jest na długiej w BSie A ale skąd wiedział w którą stronę będzie szedł przeciwnik
za każdym razem jedna z lepszych sytuacji.

Kilka sekund wcześniej, ktoś właśnie z tamtej pozycji zabił TT obok Virtusa i ze sypało się ze ściany na dole, wiec wiadome ze byl tam przeciwnik.

Cytuj:
17:15:00 kupił awp i jakiś włączyło mu się super bystre oko.

Tutaj to trochę poleciałeś z wnioskiem ze to podejrzana sytuacja, zawsze tt z awp ściągają ze środka przebiegających CT.

Cytuj:
17:40:00 znowu super reflex co ciekawe jest to ze ten drugi w tt ze scoutem przeszedł już przez bramę ale on czekał specjalnie bo wiedział ze ktoś będzie skracał.

Przechodził przez bramę ale byla strzelanina na środku wrucił, potem usłyszał gościa poczekał i strzelił.

Cytuj:
18:45:00 - wiedział dokładnie w jakiej pozycji jest przeciwnik ponieważ gdy wychodził ze celownikiem na długą zatrzymał go wtedy kiedy będzie przeciwnik mu wychodził

Ostrożnie wychodził, wyczekiwał najczystsze miejsca przebywania CT, fakt wydaje się to podejrzane ale po prostu powoli mierzył po lokalizacjach i akurat natknął się przeciwnik.

Cytuj:
19:53:00 - znowu super info z awp na respie.

Taka sama sytuacja jak w 17:15:00.

Wiosek?

Czysto, koleś jest po prostu dobry. Jeśli się przegrało jak On tylko na STEAMIE 1500 godzin, to zna się większość lokalizacji Myków i tricków i dla innych gra taka jest podejrzana :)

@EDIT

virtus-ss-y-t7231.html

Bądź miły stosuj się do regulaminu nie zawracaj mi głowy na GG/PW bo i tak ci nie pomogę , pomagam jedynie na forum tutaj możesz na mnie liczyć zawsze !

Obrazek

Napisane: 2011-12-12, 17:24 
Aktywny uzytkownik
Aktywny uzytkownik

Fragi: 4
Hmm szczerze powiem ze gracz gra bardzo dziwnie bo nie widzę niczego w nim niezwykłego jak patrze na jego grę -.- a jakimś cudem zawsze coś gra.

Widziałem ze zrobiono mu ss ale ja i tak będę go obserwował ;]

Temat do zamknięcia.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]