Sponsorowane:

Portal fanów gry Fortnite, aktualności, nowości oraz informacje o grze fortnite!

Teraz jest 2019-08-20, 00:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin działu

Dział moderowany !
Jeśli w ogłoszeniu znajdzie się :
a) IP serwera
b)Link reklamujący konkurencyjne forum
c) Stronę nie powiązana z CS'em
Ty zostaniesz ukarany a twój post nie zostanie przyjęty .

Autor Wiadomość
Napisane: 2011-10-01, 22:29 
Zwykly user
Zwykly user

Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym się przedstawić.
Nazywam się Łukasz i mam 18 lat. Interesuję się sportem, informatyką, a w tym serwerami dedykowanymi, VPS, resellerami, serwerami gier, etc. Ogólnie wszystko co związane z serwerami.
Posiadam umiejętności w prowadzeniu i modernizowaniu forum phpBB, myBB. Znam się na amxx, potrafię edytować pluginy w zakresie średnim, nie zaawansowanym. Znam się na konfiguracji serwera (czyt. ustawienia jakości). Posiadam kontakty do dobrych grafików, koderów również do właścicieli serwerowni (hostingach serwerów). Zajęcie się całym projektem oraz prowadzenie go.
W branży CS'owej siedzę od grubo ponad 5 lat. Obserwuję hostingi serwerów od ok. 3 lat. Wiem, gdzie się opłaca, gdzie można wynegocjować cenę, gdzie można prosić o sponsoring.
Czego oczekuję. Hmmm.. Na początek powiem, że osoby powyżej 18 lat (najlepiej pracującej). Oferty przyjmuję od osób prywatnych, właścicieli serwerowni lub po prostu właścicieli jakiś portali.
Oczekuję od zainteresowanego/zainteresowanej pola finansowego. Wiadomo, na początku większej sumy, później mniejsze (opłacanie serwerów, hostingu strony). Osoba powinna być kreatywna, chodź sam mam bardzo, bardzo dużo pomysłów i codziennie przychodzą nowe, tylko nie mam jak i gdzie ich zrealizować.
Od współzałożyciela oczekiwałbym również:
**zainteresowania
- na początek wchodzić na forum raz na 2 dni, z czasem przypływu nowych użytkowników (min. 1 raz)
**finansów
- na początek opłacenie szaty graficznej + kodowanie, hosting strony oraz serwerów, reklama.
- w późniejszym czasie po wysokim miejscu w świecie "sieci serwerów" opłata samych serwerów + hosting. Jedynie jakieś drobne estetyczne lub ułatwiające funkcjonalność strony skrypty, lecz to już jeżeli sieć wypali na całego.
**dostępność
- kontakt telefoniczny, e-mailowy, gg, skype - byleby mieć kontakt w razie "w".
Od razu mówię, że nie chce żadnego wynagrodzenia za prowadzenie projektu. A, wszelkie pozyskane pieniądze poszłyby na utrzymywanie serwerów, strony i kontynuacji reklamy.
Pewnie wielu zapyta dlaczego sam z taką wiedzą, kontaktami i kreatywnością nie rozpocząłem własnej sieci serwerów. Otóż to, bo nigdy nie posiadałem odpowiednich środków na przeznaczenie na tą sieć. Głównie wtedy, że ciągle się uczę (nie zarabiam).
O bardziej szczegółowy rozpis, kosztorys to już pod odpowiedni e-mail lub kontakt gadu-gadu.
Myślę, że znajdzie się osoba spełniająca moje oczekiwania. Dziękuję i pozdrawiam!
Kontakt:
*gg: 8649996
*e-mail: luki4001@interia.pl

Zadbaj o swoje wymarzoneakwarium morskie oraz akwarium ADA i oczko wodne w swoim domu.

Napisane: 2011-10-02, 11:07 
Head Administrator
Head Administrator

Fragi: 28
Wiec jaki masz cel? Chcesz mieć tylko satysfakcje? Trochę to naciągane ;) W dzisiejszych czasach nikt za darmo nie poświecą tyle czasu :) Chyba ze się mylę :)

Cytuj:
Pewnie wielu zapyta dlaczego sam z taką wiedzą, kontaktami i kreatywnością nie rozpocząłem własnej sieci serwerów.

Sporo osób ma znajomości, kreatywność i wiedzę ale do stworzenia dobrej witryny/sieci trzeba czegoś więcej, trzeba zapału, nie poddawania się nawet gdy jest ciężko i trzeba mieć trochę oleju w głowie aby nie powstała kolejna 'siec serwerów' jakich są setki przepełnione dziećmi, serwerami i skopiowaną treścią :)

Nie napisałeś tez jakiego oczekujesz od właściciela serwerowni/strony/sieci stanowiska, tj chcesz od razu po rozmowie administratora? Nikt mądry nawet po kilku dniach nie daje dostępu do takich danych :)

Bądź miły stosuj się do regulaminu nie zawracaj mi głowy na GG/PW bo i tak ci nie pomogę , pomagam jedynie na forum tutaj możesz na mnie liczyć zawsze !

Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]