BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Teraz jest 2018-07-21, 17:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Napisane: 2011-11-03, 20:20 
Zwykly user
Zwykly user

Nick w grze : Maslanka ^^
Ile masz lat ?: Prawie 14 ;)
Jak długo grasz w cs'a ?: 2lata ^^
Masz steam jesli tak podaj ID : 604 STEAM_0:0:23329766 0 00:09 21 0 @Do poprawy
Jesteś w stanie płacić za admina (10zl) ? : Chciałbym pomóc w wpłacaniu na serwa, lecz tymczasowo nie mam telefonu, więc nie mam jak wpłacać. (To nie ściema, zepsuł się kilka dni temu. )
Doświadczenie w adminowaniu : Byłem Admem na 2serwaach, ale to już dawno temu.
Znajomość AMX'a (0/10) : 7/10 Ale szybko się uczę:)
Dlaczego Ty , dlaczego ten serwer ? Dlaczego ja? Sądze że jestem osobą rozgarniętą, znam słownik i nie jestem nupem :D. Dlaczego ten serweer? Pokazał mi go kolega, spodobał mi się, zacząłem troche grać no i sądze że będe grał jak najdłużej. I to na tylę. :>

Zadbaj o swoje wymarzoneakwarium morskie oraz akwarium ADA i oczko wodne w swoim domu.

Napisane: 2011-11-03, 20:32 
Head Administrator
Head Administrator

Fragi: 28
Moim zdaniem trochę jesteś za młody, jak na razie tak neutralnie podchodzę do Ciebie, zobaczymy na opinie innych.

Bądź miły stosuj się do regulaminu nie zawracaj mi głowy na GG/PW bo i tak ci nie pomogę , pomagam jedynie na forum tutaj możesz na mnie liczyć zawsze !

Obrazek

Napisane: 2011-11-03, 20:38 
Zwykly user
Zwykly user

Taa, może i za młody no ale tu chyba chodzi o dobre Adminowanie? :)
Widziałem tu 15latka, jako Admina. A rok różnicy to chyba nie tak dużo? Nie będe się narzucał :) Dałem podanie, nie dlatego żeby będąc sam na servie zmieniać mapkę, lub mieć jakąś "władzę". Chcę pomóc w rozwoju serwera, aby grało na nim jeszcze więcej osób. A adminowanie mi troszkę w tym pomoże. To wszystko.

Napisane: 2011-11-03, 21:02 
Zwykly user
Zwykly user

Fragi: 3
By zostać adminem trzeba się czymś pozytywnym wyróżnić mi nie zapadłeś do pamięci a na twoje dane nie ma dowodów. Mój głos jest neutralny.Ja bym radził pograć ci trochę na 4um jeszcze z 2 tygodnie jak masz mikro to cię pewnie zapamiętam.I dopiero będę gotów to pozytywnej lub negatywnej wypowiedzi na twój temat.

Ale się rozpisałem:)

Napisane: 2011-11-03, 21:16 
Aktywny uzytkownik
Aktywny uzytkownik

Fragi: 2
Tutaj ja bym dał szanse maślance :D Grałem dzisiaj z nim, fajnie mi się z nim grało, wydaje się być w porządku. Fakt ten wiek mnie trochę razi :D Jestem uczulony na tak młodych adminów (graczy też). Ale co do niego to dałbym mu szansę.

Napisane: 2011-11-03, 22:06 
Zwykly user
Zwykly user

Fragi: 10
Nie kojarze Cie wgl, może za mało gram ale nic a nic nie pamiętam. Więc wg mnie NIE :D sorrki ;)

Napisane: 2011-11-03, 23:09 
Zwykly user
Zwykly user

Taa, widzę żę mnie nie kojarzycie. No cóż, prawda jest taka że gram tu już trochę. Lecz chodzi mi właśnie o frekwencję, wbijam sobie spokojnie w godzinach południowych. Serwer jest pusty. Siedzę 5, 10, 15minut. Nikogo nie ma...
Następnie wychodzę, bo co mam sam siedzieć? Wbijam czasem gdy widzę na Steamie Luckiego ;) Gram u tuu codziennie i też nie widziałem większość osób z forum. Taka prawda, dlatego zapraszam ile ludzi się da. Mam nadzieję że sie przekonacie i dacie mi szansę, chociaż spróbować na dwa dni. :)

Pozdrawiam.

Napisane: 2011-11-03, 23:22 
Head Administrator
Head Administrator

Tzn. to jest fakt ze grasz codziennie, bo kiedy ja gram to Ciebie widzę na servie, fakt dobrze mi się z tobą gra :) W sumie to ja byłbym za dodaniem admina na testy, ale musisz jeszcze pograć jeszcze kilka dni bo te kilka które grasz to trochę za mało :) Jedyny minus to ten wiek ale to nie jest najważniejsze, moim zdaniem zmierzasz w dobrym kierunku :)

Bądź miły stosuj się do regulaminu nie zawracaj mi głowy na GG/PW bo i tak ci nie pomogę , pomagam jedynie na forum tutaj możesz na mnie liczyć zawsze !

Obrazek

Napisane: 2011-11-04, 00:59 
Zwykly user
Zwykly user

Fragi: 2
No kiedyś od czegoś trzeba zacząć myślę że możemy mu dać szansę ...
Tylko Jedna rada nie używaj za dużo mikro...

Napisane: 2011-11-04, 16:44 
Zwykly user
Zwykly user

Razi Was piszczący głos? Nie mam takiego ;D Fakt, faktem używam mikro, przeważnie żeby dać info i to wszystko ;D

Napisane: 2011-11-04, 18:31 
Zwykly user
Zwykly user

Fragi: 3
Nie to nie chodzi oto że jak ktoś ma wysoki głos to nie może mówić lecz oto że najczęściej ten głos mają 10 latkowie którzy krzyczą i strasznie podniecają się grom uniemożliwiając grę innym...

Napisane: 2011-11-04, 19:38 
Head Administrator
Head Administrator

Ok, otrzymujesz admina na okres próbny :) Tydzień czasu. Liczę na jeszcze większe zaangażowanie oraz dobre zachowanie na serwerze :)

Zapoznaj sie z mini-f-a-q-dla-admina-t6477.html

Na PW/STEAM poproszę info czy admin działa poprawnie :)

Obrazek

Napisane: 2011-11-11, 21:37 
Zwykly user
Zwykly user

Dlaczego Post Nie Został zamkniety ; )?

@ Żeby ktoś mógł dostać warna? ;) (Tym razem bez)

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]