Sponsorowane:

Portal fanów gry Fortnite, aktualności, nowości oraz informacje o grze fortnite!

Teraz jest 2019-07-19, 09:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
Napisane: 2011-11-28, 14:21 
Zwykly user
Zwykly user

Fragi: 2
Obrazek
Obrazek
Dzisiaj mam dla Was najnowsze informacje z gamingu Effective-Skill, prowadzonego przez redaktora naczelnego tego portalu, a dokładniej Marka "Set1ng" Szkotaka. Od czasu ostatniego newsa o jego organizacji, pozyskał on nową drużynę, oraz kilku sponsorów dla swojego gamingu. Nową drużyną grającą w barwach Effective-Skill jest Counter-Strike 1.6 Beta, a oba składy prezentują się następująco:

Effective Skill.cs1.6 Alfa
Roland "NoXer" Czarkowski
Marek "Set1ng" Szkotak
Paweł "`Fa[Z]eR." Dziadykiewicz
Dawid "Teq" Magnuszewski
Michał "Mhs" Adamaszek
Bartosz "Bartq" Bieńkowski

Effective Skill.cs1.6 Beta
Piotr "dsn
Patryk "daH.
Bartosz "Eddie
Marcin "Lucky
Patryk "+Rar.
Patryk "Waldek

Oto wypowiedź zarządu na temat nowej dywizji:

Marek "Set1ng" Szkotak]Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że dywizja Beta doszła do naszego gamingu. Myślę, że jeśli i my i oni będziemy grali i uzyskiwali dobre wyniki to o naszym gamingu będzie coraz głośniej. Na razie z tego co wynika z informacji, które podali mi gracze to cele jakie mają zamiar osiągnąć są ogromne. Myślę, że nas nie zawiodą. Dużym plusem jest fakt, iż grają ze sobą pół roku, więc jeszcze chwila i zgrają się idealnie. Zarówno ja i cała organizacja trzymamy za nich kciuki.

W planach nowo nabytej przez organizację drużyny, możemy znaleźć występy w ligach ESL i AllPlay, oraz w przyszłym roku występ na EGU. Drużyna nie posiada osiągnięć, co nie oznacza, że są drużyną, którą można lekceważyć.
Sam gaming pozyskał aż 4 sponsorów, a są to: Promount.pl dostarcza graczom serwer do gry, exmotion.pl zasponsorował grafikę na stronę, glosownia.pl zaoferował serwer do komunikacji głosowej oraz oban.pl, który udostępnił gamingowi domenę .pl.

Effective-Skill w ostatnim czasie zmienił wygląd strony, ale zarząd zapowiedział następną zmianę grafiki. Nowy lay-out strony będzie unikalny i obecnie jest on na etapie kodowania. Zapraszam do regularnego śledzenia informacji na temat postępów organizacji.

effective-skill.pl

Zadbaj o swoje wymarzoneakwarium morskie oraz akwarium ADA i oczko wodne w swoim domu.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]